2021 Fall - Division 4 Travel
VENUE:  TBD
FIELD:  TBD
FIELD#:  -

  Sunday, September 12, 2021
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 84948  TBD   --   - SVSA - Courage - G12 (U10) - Weinreich 1 vs.Mars - G2012 U10 7v7/Kostelnik6U10 Girls Bracket
 84973  TBD   --   - USC - GU10 Renziehausen 6 vs.FCSC-D4-U10G-Blum4U10 Girls Bracket
 178417  TBD   --   - FC Excel U11B 1 vs.NASC-B-Krapp-94U11 Boys Group A Bracket
 178419  TBD   --   - Peters Township Boys 2011 Red Dyer 6 vs.CMYSA D4 Boys u11 Brown0U11 Boys Group A Bracket
 237412  TBD   --   - Plum Rowdies U11 Girls 1 vs.Moon Area Soccer G2011 Red - Bellflower2U11 Girls Bracket
 237413  TBD   --   - South Fayette Martini U11 Girls 0 vs.Norwin Soccer - Pearson0U11 Girls Bracket
 237414  TBD   --   - Mars - G2011 U11 9v9/Wolski 1 vs.CMYSA D4 Girls u11 Warzinski1U11 Girls Bracket
 237415  TBD   --   - WCYSA Bville Rohland 5 vs.Peters Township Girls 2011 Red Sadowski1U11 Girls Bracket
 237416  TBD   --   - MASA U11 Girls - Phillips 2 vs.FCSC-D4-U11G-DiPasquale3U11 Girls Bracket
 161314  TBD   --   - Norwin Soccer - McIntyre 0 vs.Kiski - U12 girls - Arnold/Keibler/Lebe D46U12 Girls Bracket
 161315  TBD   --   - Peters Township Girls 2010 Red Adamshick 1 vs.Plum Flash U12 Girls0U12 Girls Bracket
 161317  TBD   --   - FCA Wheeling 2010G 5 vs.Freeport-G-Hanak 4-121U12 Girls Bracket
 236056  TBD   --   - Plum Super Strikers U10 Girls 3 vs.NASC-G-Nestor-76U10 Girls Bracket
 84979  TBD   --   - Butler G2012-D4/Delorenzo 3 vs.Peters Township Girls 2012 Red Malloy0U10 Girls Bracket
 236045  TBD   --   - Butler G2012-D4/Delorenzo 7 vs.Central Valley GU10 Y12-13 D4/Patten3U10 Girls Bracket

  Sunday, September 19, 2021
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 236019  TBD   --   - Peters Township Girls 2012 Red Malloy 1 vs.Plum Super Strikers U10 Girls2U10 Girls Bracket
 236047  TBD   --   - Peters Township Girls 2012 Red Malloy 4 vs.SVSA - Courage - G12 (U10) - Weinreich0U10 Girls Bracket
 178420  TBD   --   - FC Excel U11B 0 vs.Norwin Soccer - Everhard4U11 Boys Group A Bracket
 179901  TBD   --   - Mt. Lebanon - U11 - Babst 0 vs.Thomas Jefferson SC - Balducci U11 Boys3U11 Boys Group B Bracket
 161318  TBD   --   - Plum Flash U12 Girls 6 vs.FCA Wheeling 2010G1U12 Girls Bracket
 161319  TBD   --   - Freeport-G-Hanak 4-12 1 vs.Mt. Lebanon - U12 - Boomhower0U12 Girls Bracket
 161320  TBD   --   - Kiski - U12 girls - Arnold/Keibler/Lebe D4 5 vs.NASC-G-Carman-91U12 Girls Bracket
 236020  TBD   --   - Kiski - U10 girls - Keibler/Lebe D4 3 vs.NASC-G-Nestor-77U10 Girls Bracket
 236021  TBD   --   - Central Valley GU10 Y12-13 D4/Patten 2 vs.FCSC-D4-U10G-Blum3U10 Girls Bracket

  Sunday, September 26, 2021
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 141967  TBD   --   - Plum Raptors U10 Boys 1 vs.Pgh Dynamo Devils1U10 Boys Bracket
 236034  TBD   --   - Norwin Soccer - Carpenter 5 vs.Peters Township Girls 2012 Red Malloy0U10 Girls Bracket
 236039  TBD   --   - USC - GU10 Renziehausen 2 vs.Plum Super Strikers U10 Girls3U10 Girls Bracket
 178425  TBD   --   - Peters Township Boys 2011 Red Dyer 4 vs.Avonworth Socc - B2011 Kilpela0U11 Boys Group A Bracket
 161321  TBD   --   - Norwin Soccer - McIntyre 1 vs.Peters Township Girls 2010 Red Adamshick2U12 Girls Bracket
 161322  TBD   --   - Kiski - U12 girls - Arnold/Keibler/Lebe D4 3 vs.FCA Wheeling 2010G2U12 Girls Bracket
 161323  TBD   --   - Plum Flash U12 Girls 6 vs.Mt. Lebanon - U12 - Boomhower0U12 Girls Bracket
 85248  TBD   --   - Pgh Dynamo Hawks 0 vs.Plum Lightning U13 Boys3U13 Boys Bracket
 236036  TBD   --   - Butler G2012-D4/Delorenzo 3 vs.Mars - G2012 U10 7v7/Kostelnik0U10 Girls Bracket
 236037  TBD   --   - NASC-G-Nestor-7 3 vs.SVSA - Courage - G12 (U10) - Weinreich1U10 Girls Bracket
 236038  TBD   --   - NASC-G-Nestor-7 5 vs.FCSC-D4-U10G-Blum0U10 Girls Bracket
 236035  TBD   --   - Kiski - U10 girls - Keibler/Lebe D4 4 vs.Central Valley GU10 Y12-13 D4/Patten2U10 Girls Bracket

  Wednesday, September 29, 2021
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 236049  TBD   --   - Butler G2012-D4/Delorenzo 4 vs.Kiski - U10 girls - Keibler/Lebe D43U10 Girls Bracket

  Sunday, October 03, 2021
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 179905  TBD   --   - Thomas Jefferson SC - Balducci U11 Boys 2 vs.Pgh Dynamo Sharks2U11 Boys Group B Bracket
 237426  TBD   --   - WCYSA Bville Rohland 4 vs.MASA U11 Girls - Phillips2U11 Girls Bracket
 237427  TBD   --   - WCYSA Bville Rohland 1 vs.CMYSA D4 Girls u11 Warzinski1U11 Girls Bracket
 161325  TBD   --   - Peters Township Girls 2010 Red Adamshick 1 vs.Kiski - U12 girls - Arnold/Keibler/Lebe D43U12 Girls Bracket
 161326  TBD   --   - Peters Township Girls 2010 Red Adamshick 2 vs.FCA Wheeling 2010G5U12 Girls Bracket
 161327  TBD   --   - Mt. Lebanon - U12 - Boomhower 1 vs.FCA Wheeling 2010G3U12 Girls Bracket
 161328  TBD   --   - NASC-G-Carman-9 4 vs.Norwin Soccer - McIntyre1U12 Girls Bracket
 161329  TBD   --   - Freeport-G-Hanak 4-12 2 vs.Plum Flash U12 Girls4U12 Girls Bracket
 84935  TBD   --   - Plum Thunder U15 Boys 10 vs.Mt. Lebanon - U14 - McKay0U14/15 Boys Bracket

  Sunday, October 10, 2021
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 236022  TBD   --   - Butler G2012-D4/Delorenzo 5 vs.USC - GU10 Renziehausen2U10 Girls Bracket
 236048  TBD   --   - Peters Township Girls 2012 Red Malloy 4 vs.FCSC-D4-U10G-Blum1U10 Girls Bracket

  Thursday, October 14, 2021
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 236050  TBD   --   - Plum Super Strikers U10 Girls 1 vs.Norwin Soccer - Carpenter2U10 Girls Bracket

  Sunday, October 17, 2021
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 236051  TBD   --   - USC - GU10 Renziehausen 3 vs.Peters Township Girls 2012 Red Malloy4U10 Girls Bracket
 236058  TBD   --   - Plum Super Strikers U10 Girls 1 vs.Butler G2012-D4/Delorenzo0U10 Girls Bracket
 236059  TBD   --   - Norwin Soccer - Carpenter 2 vs.NASC-G-Nestor-70U10 Girls Bracket
 84953  TBD   --   - Norwin Soccer - Carpenter 4 vs.SVSA - Courage - G12 (U10) - Weinreich1U10 Girls Bracket
 84955  TBD   --   - Central Valley GU10 Y12-13 D4/Patten 4 vs.Mars - G2012 U10 7v7/Kostelnik4U10 Girls Bracket
 178432  TBD   --   - FC Excel U11B   vs.Peters Township Boys 2011 Red Dyer U11 Boys Group A Bracket
 178433  TBD   --   - Mt. Lebanon - U11 - DeArdo 5 vs.Avonworth Socc - B2011 Kilpela1U11 Boys Group A Bracket
 179908  TBD   --   - Pgh Dynamo Sharks 5 vs.Shenango Valley - Select0U11 Boys Group B Bracket
 179909  TBD   --   - Thomas Jefferson SC - Balducci U11 Boys 2 vs.SVSA - Hounds - B11 (U11) - Houser1U11 Boys Group B Bracket
 179910  TBD   --   - Penn-Trafford U11 Boys (2011) - Green 2 vs.Mt. Lebanon - U11 - Babst3U11 Boys Group B Bracket
 237436  TBD   --   - WCYSA Bville Rohland 1 vs.Mars - G2011 U11 9v9/Wolski2U11 Girls Bracket
 182532  TBD   --   - Penn-Trafford U12 Boys (2010) - Paterline 2 vs.MASA U12 Boys - Lucas2U12 Boys Group C Bracket
 161331  TBD   --   - Mt. Lebanon - U12 - Boomhower 1 vs.Peters Township Girls 2010 Red Adamshick0U12 Girls Bracket
 161332  TBD   --   - FCA Wheeling 2010G 6 vs.Norwin Soccer - McIntyre0U12 Girls Bracket
 161333  TBD   --   - NASC-G-Carman-9 2 vs.Plum Flash U12 Girls6U12 Girls Bracket
 161334  TBD   --   - Kiski - U12 girls - Arnold/Keibler/Lebe D4 1 vs.Freeport-G-Hanak 4-121U12 Girls Bracket
 85238  TBD   --   - Pgh Dynamo Hawks 2 vs.Avonworth Socc - B2009 Bevington10U13 Boys Bracket
 236062  TBD   --   - FCSC-D4-U10G-Blum 0 vs.Kiski - U10 girls - Keibler/Lebe D44U10 Girls Bracket

  Friday, October 22, 2021
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 279394  TBD   --   - Central Valley GU10 Y12-13 D4/Patten   vs.SVSA - Courage - G12 (U10) - Weinreich U10 Girls Bracket

  Sunday, October 24, 2021
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 234241  TBD   --   - Kiski - U10 girls - Keibler/Lebe D4 7 vs.Mars - G2012 U10 7v7/Kostelnik4U10 Girls Bracket
 236053  TBD   --   - Central Valley GU10 Y12-13 D4/Patten 7 vs.USC - GU10 Renziehausen4U10 Girls Bracket
 84952  TBD   --   - NASC-G-Nestor-7 4 vs.Peters Township Girls 2012 Red Malloy0U10 Girls Bracket
 84963  TBD   --   - FCSC-D4-U10G-Blum 1 vs.Norwin Soccer - Carpenter6U10 Girls Bracket
 181988  TBD   --   - Mt. Lebanon - U11 - Babst 2 vs.Penn-Trafford U11 Boys (2011) - Green2U11 Boys Group B Bracket
 181989  TBD   --   - Thomas Jefferson SC - Balducci U11 Boys 5 vs.Shenango Valley - Select2U11 Boys Group B Bracket
 161330  TBD   --   - Freeport-G-Hanak 4-12 2 vs.Norwin Soccer - McIntyre0U12 Girls Bracket
 161335  TBD   --   - NASC-G-Carman-9 0 vs.Peters Township Girls 2010 Red Adamshick1U12 Girls Bracket
 161336  TBD   --   - Kiski - U12 girls - Arnold/Keibler/Lebe D4 7 vs.Mt. Lebanon - U12 - Boomhower1U12 Girls Bracket
 161337  TBD   --   - Norwin Soccer - McIntyre 1 vs.Plum Flash U12 Girls5U12 Girls Bracket
 178435  TBD   --   - Peters Township Boys 2011 Red Dyer   vs.Norwin Soccer - Everhard U11 Boys Group A Bracket

  Saturday, October 30, 2021
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 181987  TBD   --   - Mt. Lebanon - U11 - Babst 1 vs.Shenango Valley - Select2U11 Boys Group B Bracket

  Sunday, October 31, 2021
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 232164  TBD   --   - Mars - G2012 U10 7v7/Kostelnik 1 vs.NASC-G-Nestor-75U10 Girls Bracket
 232165  TBD   --   - Mars - G2012 U10 7v7/Kostelnik   vs.Plum Super Strikers U10 Girls U10 Girls Bracket
 236054  TBD   --   - Peters Township Girls 2012 Red Malloy 2 vs.Central Valley GU10 Y12-13 D4/Patten2U10 Girls Bracket
 236063  TBD   --   - Norwin Soccer - Carpenter 2 vs.Butler G2012-D4/Delorenzo2U10 Girls Bracket
 262532  TBD   --   - FCSC-D4-U10G-Blum 1 vs.SVSA - Courage - G12 (U10) - Weinreich1U10 Girls Bracket
 84969  TBD   --   - Kiski - U10 girls - Keibler/Lebe D4 4 vs.USC - GU10 Renziehausen6U10 Girls Bracket
 179915  TBD   --   - Pgh Dynamo Sharks 1 vs.Thomas Jefferson SC - Balducci U11 Boys2U11 Boys Group B Bracket
 161338  TBD   --   - Plum Flash U12 Girls   vs.Kiski - U12 girls - Arnold/Keibler/Lebe D4 U12 Girls Bracket
 161339  TBD   --   - Peters Township Girls 2010 Red Adamshick 3 vs.Freeport-G-Hanak 4-120U12 Girls Bracket
 161340  TBD   --   - FCA Wheeling 2010G 6 vs.NASC-G-Carman-91U12 Girls Bracket
 161341  TBD   --   - Mt. Lebanon - U12 - Boomhower 0 vs.Norwin Soccer - McIntyre0U12 Girls Bracket
 85252  TBD   --   - Pgh Dynamo Hawks 1 vs.FC Wheeling4U13 Boys Bracket
 84945  TBD   --   - Plum Thunder U15 Boys   vs.USC - BU15 Echeverria U14/15 Boys Bracket

  Friday, November 05, 2021
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 179914  TBD   --   - Penn-Trafford U11 Boys (2011) - Green 4 vs.Shenango Valley - Select1U11 Boys Group B Bracket

  Sunday, November 07, 2021
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 232167  TBD   --   - NASC-G-Nestor-7 1 vs.Norwin Soccer - Carpenter1U10 Girls Bracket
 232169  TBD   --   - Mars - G2012 U10 7v7/Kostelnik 2 vs.USC - GU10 Renziehausen4U10 Girls Bracket
 236061  TBD   --   - Plum Super Strikers U10 Girls 3 vs.Kiski - U10 girls - Keibler/Lebe D41U10 Girls Bracket
 236064  TBD   --   - Butler G2012-D4/Delorenzo 6 vs.FCSC-D4-U10G-Blum1U10 Girls Bracket
 236065  TBD   --   - Central Valley GU10 Y12-13 D4/Patten 5 vs.SVSA - Courage - G12 (U10) - Weinreich2U10 Girls Bracket
 161316  TBD   --   - Mt. Lebanon - U12 - Boomhower 1 vs.NASC-G-Carman-93U12 Girls Bracket
 161324  TBD   --   - NASC-G-Carman-9 0 vs.Freeport-G-Hanak 4-121U12 Girls Bracket
 85231  TBD   --   - Pgh Dynamo Hawks 2 vs.MPAFC 09B3U13 Boys Bracket
 178429  TBD   --   - CMYSA D4 Boys u11 Brown 4 vs.FC Excel U11B1U11 Boys Group A Bracket
 237425  TBD   --   - Mars - G2011 U11 9v9/Wolski 3 vs.Peters Township Girls 2011 Red Sadowski3U11 Girls Bracket
 182538  TBD   --   - MASA U12 Boys - Lucas 4 vs.NHSC-B-Hogan4U12 Boys Group C Bracket