Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
U10 Boys Group A
Date: 4/2,4/9,4/23,4/30,5/7,5/14,5/21,5/24,6/1,6/3,6/4
Venue: Breisinger Field
Middle Road (Rear)
Wheeling Park
Wylandville Field
Graham Park
Peters Soccer Complex
Plum
Yoest Front
Jaguars
Middle Road Right
Brackets: All Brackets

U10 Boys Group B
Date: 4/2,4/9,4/23,4/30,5/7,5/14,5/21,6/1,6/4
Venue: Fox Chapel Middle Road
McCandless
Monroeville Community Park
Quaker Valley Middle School
Turner Valley
Richland Park
Universal Park
Fawcett Field
Schenley Oval
Winchester Thurston
Yoest Front
Northmoreland Park
Brackets: All Brackets

U10 Boys Group C
Date: 4/2,4/9,4/23,4/30,5/7,5/14,5/19,5/21,6/2,6/4,6/9
Venue: Boyce Mayview Park
Central Valley
East Wheeling Soccer Complex
Marion Soccer Complex
Montour
Wylandville Field
Moon
Peterswood Soccer Complex
Seneca Valley Stadium & Fields
WACC
Laurel Point
Washington PA Soccer Fields
TBD
Brackets: All Brackets

U11 Boys Group A
Date: 4/9,4/21,4/22,4/23,4/27,5/7,5/14,5/19,5/21,6/4
Venue: TBD
Klinger
McKinney 1
Middle Road (Rear)
Hampton Main
McCandless
Yoest Front
Brackets: All Brackets

U11 Boys Group B
Date: 4/2,4/9,4/23,4/30,5/7,5/14,5/15,5/20,5/21,6/4,6/9,6/11
Venue: Boyce Mayview Park
McKinney Back
TBD
Turner Valley Soccer Complex
McKinney Front
Murrysville
Richland Park
Hoss Soccer Complex
Panther Hollow
Yoest Front
Pine Park
Schenley Oval
Brackets: All Brackets

U12 Boys Group A
Date: 4/2,4/9,4/23,5/7,5/9,5/14,5/16,5/21,5/22,6/3,6/4,6/11
Venue: Breisinger Field
South Fayette-Hogan Fields
Challenger
Collier Community Park
Mt. Lebanon turf
Northmoreland Park
Valley
Kiski
Mt. Lebanon-Bird Park
Denny Field
Klinger
Graham Park
Moon
Maize Field
Brackets: All Brackets

U12 Boys Group B
Date: 4/2,4/9,4/23,4/24,4/30,5/7,5/13,5/14,5/20,5/21,5/31,6/4,6/11,6/13
Venue: Boyce Mayview Park
Burkett Soccer Field
Leopold Lake Park
Marion Soccer Complex
Peters Soccer Complex
Turner Valley 1
Armstrong Park
TBD
Bridgeport, WV
Sonneborn
Whitehall
Evans Field
Brackets: All Brackets

U12 Boys Group C
Date: 4/2,4/9,4/23,4/30,5/5,5/7,5/9,5/14,5/21,5/22,5/24,5/31,6/2,6/4,6/11
Venue: Center Grange Primary School
Hoss Soccer Complex
Middle Road (Rear)
Butler Soccer
Mammoth Park
McCandless
Reis Run Upper Field
Turner Valley Soccer Complex
Bushy Run
MASC
Turner Valley Soccer Field
McKinney Front
East Field
McKinney Back
TBD
Richland Park
Linbrook
Pine Park
Reis Run Soccer Complex
Brackets: All Brackets

U13 Boys Group A
Date: 4/2,4/9,4/23,4/25,4/30,5/7,5/13,5/14,5/20,5/21,5/28,6/4,6/9
Venue: Boyce Middle School Field
Plum HS
Schenley Oval
Kiski
Mt. Lebanon turf
Pine Park Upper
Northmoreland Park
Shadyside Academy
Richland Park
Kiski HS
Brackets: All Brackets

U13 Boys Group B
Date: 4/2,4/9,4/23,4/30,5/6,5/7,5/14,5/21,6/4
Venue: Chartiers Valley Intermediate Center Field
Pleasant Valley Field
West Allegheny High School
Bethel Park
Friendship Park
Schenley Oval
Bethel Park High School Practice Fields
Peters Tnshp HS
Brackets: All Brackets

U14 Boys
Date: 4/2,4/9,4/23,4/30,5/7,5/14,5/20,5/21,5/23,6/4,6/11
Venue: Chartiers Valley Intermediate Center Field
Dormont Stadium
Montour High School
Elm Grove Field
Hampton Main
Marion Soccer Complex
Turner Valley Soccer Field
Schenley Oval
Bethel Park High School Practice Fields
Boyce Middle School Field
Turner Valley Soccer Complex
Fridley Field
Shadyside Academy
Peters Tnshp HS
Loyalhanna
U.S.C.
Brackets: All Brackets

U15 Boys
Date: 4/9,4/23,4/30,5/7,5/14,5/21,6/3,6/4,6/11
Venue: Baldwin HS
Plum HS
Turner Valley Soccer Field
Schenley Oval
Whitehall
Woodland Hills High School
Chartiers Valley Intermediate Center Field
Elm Grove Field
Peters Tnshp HS
Shadyside Academy
Chartiers Valley High School Stadium Field
U.S.C.
TBD
Brackets: All Brackets

U16/17 Boys
Date: 4/9,4/23,4/29,4/30,5/7,5/14,5/21,6/4,6/8,6/11
Venue: East West Stadium
Kidsport
Loyalhanna
Marion Soccer Complex
TBD
Mt. Lebanon turf
Thomas Jefferson High School
Schenley Oval
Woodland Hills High School
Mt. Lebanon H. S.
Turner Valley 1
Dormont Stadium
Laurel Highlands High School
Shadyside Academy
Brackets: All Brackets

U18/19/20 Boys Group A
Date: 4/2,4/9,4/23,4/30,5/6,5/7,5/14,5/21,6/4
Venue: Freeport Community Park
Schenley Oval
TBD
Chartiers Valley Intermediate Center Field
Turner Valley 1
Woodland Hills High School
Mt. Lebanon H. S.
Kinzua Fields
Brackets: All Brackets

U18/19/20 Boys Group B
Date: 4/2,4/9,4/23,4/30,5/3,5/7,5/14,5/21,6/4,6/8
Venue: Freeport Community Park
Plum HS
TBD
Turner Valley 1
West Mifflin High School
Wheeling Park
Ramsay Elementary
East Wheeling Soccer Complex
Dormont Stadium
MP High School
Brackets: All Brackets

U10 Girls Group A
Date: 4/2,4/9,4/22,4/23,4/30,5/3,5/7,5/14,5/21,6/4,6/7
Venue: Canon Mac HS
Fairview Park
Peterswood Soccer Complex
TBD
Bridgeport Rec Center
Montour
U.S.C.
Peters Soccer Complex
Wheeling Park
Brackets: All Brackets

U10 Girls Group B
Date: 4/2,4/9,4/23,4/27,4/30,5/7,5/13,5/14,5/21,6/3,6/4
Venue: Center Grange Primary School
Middle Road Right
Northmoreland
Meadow Field
TBD
Yoest Front
Kiski
Monroeville Community Park -- 14
Altoona Area Jr. High School
Richland Park
Pine Park
Middle Road Left
Brackets: All Brackets

U11 Girls White
Date: 4/2,4/9,4/23,4/24,4/30,5/7,5/12,5/14,5/21,6/4,6/8
Venue: Mammoth Park
TBD
Collier Community Park
MCYSA
Peterswood Soccer Complex
Hoss Soccer Complex
Klinger
Middle Road
Moon
Emmerling Park
Brackets: All Brackets

U11 Girls Blue
Date: 4/2,4/9,4/21,4/23,4/30,5/7,5/14,5/21,5/27,6/4,6/8,6/9
Venue: Armstong Park
Panther Hollow
TBD
Northmoreland Park
East Wheeling Soccer Complex
Boyce Mayview Park
Mt. Lebanon
Bethel Park
Bird Park
Linbrook
Yoest Back
Breisinger Field
Denny Field
Mt. Lebanon-Jefferson
McCandless
Norwin
Schenley Oval
Hampton Main
McKinney Front
Turner Valley Soccer Complex
Brackets: All Brackets

U12 Girls Group A
Date: 4/2,4/9,4/23,4/30,5/7,5/14,5/19,5/20,5/21,5/22,5/24,6/2,6/3,6/4,6/11
Venue: Breisinger Field
Central Valley HS
Monroeville-Valley Park
Mt. Lebanon
Shaler - Denny Field
U.S.C.
Wheeling Park
BCSA Complex
Butler Soccer
Klinger
Loyalhanna
Marion Soccer Complex
Peterswood Soccer Complex
Plum
South Fayette-Hogan Fields
Bethel Park
Fogleman Fields
Larry Mills Park
Northmoreland Park
Graham Park
Middle Road
Montour
Moon
Emmerling Park
MASC
Middle Road Right
Greenwood Park
McKinney Back
South Fayette High School
Yoest Front
Peters Twp
McKinney 1
Brackets: All Brackets

U13 Girls Group A
Date: 4/2,4/9,4/30,5/7,5/14,5/19,5/21,6/2,6/4,6/9,6/10,6/11
Venue: Mt. Lebanon
Wright Field @ Veterans Park
Klinger
Mt. Lebanon - Foster School
Penn Trafford High School
Peters Tnshp HS
Bethel Park High School Practice Fields
TBD
Kiski HS
Peters Soccer Complex
Graham Park
Central Valley HS
Brackets: All Brackets

U14 Girls Group A
Date: 4/2,4/9,4/23,4/30,5/5,5/7,5/14,5/21,6/4,6/11,6/20
Venue: Wheeling Park
Moon
South Fayette High School
West Allegheny High School
Kiski HS
TBD
McCormick Field
Marion Soccer Complex
Mt. Lebanon H. S.
Turner Valley Soccer Complex
Mt. Lebanon turf
JEFFERSON OVAL
Brackets: All Brackets

U15/16 Girls
Date: 4/2,4/9,4/23,4/30,5/5,5/7,5/14,5/21,6/3,6/4,6/10,6/11
Venue: Reis Run Soccer Complex
Monaca Stadium
Penn Trafford High School
Plum HS
Mt. Lebanon H. S.
South Fayette High School
West Field
JC WIlliams
Bethel Park High School Practice Fields
Boyce Middle School Field
Somerset
Mt. Lebanon turf
Reis Run Lower Field
Bushy Run
Reis Run Upper Field
TBD
Wright Field @ Veterans Park
Brackets: All Brackets

U17/18/19 Girls Group A
Date: 4/2,4/9,4/23,4/30,5/7,5/14,5/21,6/4
Venue: East West Stadium
High School
JC WIlliams
Klinger
Kidsport
Bedford Fields
White Township Fields
Brackets: All Brackets

U17/18/19 Girls Group B
Date: 4/2,4/9,4/23,4/30,5/7,5/14,5/20,5/21,6/4
Venue: Schenley Oval
Kiski HS
West Allegheny High School
TBD
Kidsport
Thomas Jefferson High School
Breisinger Field
Brackets: All Brackets

U17/18/19 Girls Group C
Date: 4/2,4/9,4/23,4/30,5/7,5/14,6/1,6/4,6/11
Venue: JC WIlliams
Somerset HS
TBD
Wheeling - 16th Street
East West Stadium
Klinger
Kidsport
Wheeling Park
Nate Ferraco Memorial Field
Brackets: All Brackets