Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
Boys Under 10 Div 5
Date: 4/8,4/15,4/22,4/29,5/4,5/6,5/13,5/20,5/21,6/3
Venue: Bushy Run
East Field
Mt Odin
Turner Valley Soccer Complex
FOE
Lowber
TBD
Universal Park
White Township Fields
East McKeesport
Turner Valley 1
Murrysville Community Park
Brackets: All Brackets

Boys Under 10 Div 6
Date: 4/8,4/15,4/22,4/26,4/29,5/3,5/6,5/11,5/13,5/17,5/20,5/31,6/3,6/4,6/8,6/10
Venue: Kendi Field
TBD
Turner Valley 1
Murrysville
Turner Valley Soccer Complex
Kiski
Bridgeport Dam
Brackets: All Brackets

Boys Under 11 Div 5
Date: 4/8,4/15,4/22,4/29,5/6,5/13,5/20,6/3,6/10
Venue: TBD
Larry Mills Park
Murrysville
Schenley Oval
Bushy Run
Swede Hill
Loyalhanna
Shallenberger Sportsplex
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Div 5
Date: 4/15,4/22,5/6,5/13,5/20,6/3,6/10
Venue: East McKeesport
Wilkins Primary
Shallenberger Sportsplex
Jeannette Soccer Club Fields
TBD
Brackets: All Brackets

Boys Under 12 Div 6
Date: 4/8,4/14,4/15,4/22,4/25,4/29,5/6,5/13,5/20,6/1,6/2,6/3,6/6,6/10
Venue: East McKeesport
FOE
TBD
Turner Valley Soccer Complex
Wilkins Primary
Bridgeport Dam
Kendi Field
MCP-East
Murrysville
Schenley Oval
Kiski
White Township Fields
Brackets: All Brackets

Boys Under 14 Div 5
Date: 4/8,4/15,4/22,4/29,5/6,5/13,5/20,6/2,6/3,6/4
Venue: Hempfield HS
McKeesport High School Stadium
MP High School
Murrysville
Bushy Run
Monroeville Community Park -- 14
Francis McClure Middle School
Loyalhanna
Somerset HS
Stanwood
Brackets: All Brackets

Boys Under 15/16 Div 5
Date: 4/8,4/15,4/22,4/28,4/29,5/6,5/13,5/17,5/20,6/3
Venue: EA High School
Hempfield HS
TBD
Turner Valley Soccer Complex
Indiana High School Turf
MP High School
White Township Fields
Woodland Hills High School
Kiski HS
Kidsport
Plum HS
Brackets: All Brackets

Girls Under 10 Div 5
Date: 4/8,4/15,4/22,4/29,5/6,5/8,5/13,5/19,5/20,6/3,6/10
Venue: Bushy Run
Murrysville
Penn Trafford
Turner Valley Soccer Complex
FOE
Kiski
Larry Mills Park
TBD
Mt. Odin
Loyalhanna
Shallenberger Sportsplex
Brackets: All Brackets

Girls Under 11 Div 5
Date: 4/8,4/15,4/22,4/29,5/6,5/13,5/15,5/20,6/1,6/3,6/9,6/10
Venue: TBD
Larry Mills Park
MCP-East
Turner Valley Soccer Complex
Schenley Oval
White Township Fields
Bushy Run
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Div 5
Date: 4/8,4/15,4/22,4/29,5/6,5/13,5/17,5/20,5/21,5/24,6/3,6/10
Venue: Bushy Run
Turner Valley Soccer Complex
Jeannette Soccer Club Fields
Kiski
Larry Mills Park
MCP-East
Schenley Oval
FOE
Brackets: All Brackets

Girls Under 12 Div 6
Date: 4/8,4/15,4/22,4/29,5/6,5/13,5/20,5/22,6/3,6/10
Venue: Murrysville
Swede Hill
TBD
Wilkins Primary
Kendi Field
Loyalhanna
Brackets: All Brackets

Girls Under 14 Div 5
Date: 4/8,4/15,4/22,4/29,5/6,5/13,5/20,6/3,6/9,6/10
Venue: EA High School
Indiana High School Turf
Murrysville
Plum HS
Friendship Park
Kidsport
Monroeville Community Park -- 14
Connellsville Stadium
White Township Fields
Kiski HS
Northmoreland Park
TBD
Brackets: All Brackets

Boys Under 19 Div 5
Date: 4/8,4/15,4/22,4/29,5/6,5/13,5/20,6/3
Venue: Indiana High School Turf
Somerset HS
TBD
Hempfield HS
Loyalhanna
White Township Fields
Jeannette Soccer Club Fields
Brackets: All Brackets

Boys Under 13 Div 5
Date: 4/8,4/15,4/22,4/29,5/6,5/13,5/20,6/3,6/10
Venue: Kiski HS
Murrysville
Stanwood
White Township Fields
Somerset
Indiana High School Turf
Brackets: All Brackets

Girls Under 17/18/19 Div 5
Date: 4/8,4/15,4/22,4/29,5/6,5/13,5/20,5/21,6/2,6/3,6/10,6/18
Venue: Indiana High School Turf
Somerset HS
Jeannette Soccer Club Fields
Turner Valley Soccer Field
Hempfield HS
Woodland Hills High School
Kidsport
Schenley Oval
TBD
White Township Fields
Brackets: All Brackets

Girls Under 16 Div 5
Date: 4/8,4/15,4/22,4/29,5/6,5/13,5/20,5/23,6/3
Venue: Hempfield HS
Loyalhanna
Somerset HS
Turner Valley Soccer Field
Woodland Hills High School
Kidsport
Brackets: All Brackets