|
|
|
|
Winner of bracket based on total points after round robin play. |
Bracket - Sunday, April 14, 2019Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 21841 | Plum | 12:00 AM | U10 | A7 vs A5 | Kodman U9B - Plum United | vs. | MFC Rockets - U10B | 21842 | TBD |
--
|
--
| A8 vs A4 | Penn Trafford--U10 Boys--Caruso | vs. | Laurel Highlands - Green Machine | 21843 | TBD |
--
|
--
| A9 vs A3 | Pgh Dynamo - B2009-Hoyos | vs. | Indiana Red Hawks | 21844 | Shallenberger Sportsplex | 01:00 PM | D | A1 vs A2 | Connellsville Soccer Club - Gregg | vs. | East Allegheny Lightning | Bracket - Sunday, April 28, 2019Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 21845 | TBD |
--
|
--
| A2 vs A10 | East Allegheny Lightning | vs. | Scottdale Soccer Club - U10 Rowdies | 21846 | TBD |
--
|
--
| A3 vs A1 | Indiana Red Hawks | vs. | Connellsville Soccer Club - Gregg | 21848 | TBD |
--
|
--
| A5 vs A8 | MFC Rockets - U10B | vs. | Penn Trafford--U10 Boys--Caruso | 21849 | Murrysville | 02:00 PM | LT1 | A6 vs A7 | Murrysville - B10 - Lucas | vs. | Kodman U9B - Plum United | 21847 | TBD |
--
|
--
| A4 vs A9 | Laurel Highlands - Green Machine | vs. | Pgh Dynamo - B2009-Hoyos | Bracket - Sunday, May 05, 2019Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 21850 | TBD |
--
|
--
| A10 vs A7 | Scottdale Soccer Club - U10 Rowdies | vs. | Kodman U9B - Plum United | 21854 | TBD |
--
|
--
| A2 vs A3 | East Allegheny Lightning | vs. | Indiana Red Hawks | 21852 | TBD |
--
|
--
| A9 vs A5 | Pgh Dynamo - B2009-Hoyos | vs. | MFC Rockets - U10B | 21853 | Shallenberger Sportsplex | 02:15 PM | C | A1 vs A4 | Connellsville Soccer Club - Gregg | vs. | Laurel Highlands - Green Machine | Bracket - Sunday, May 12, 2019Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 21855 | TBD |
--
|
--
| A3 vs A10 | Indiana Red Hawks | vs. | Scottdale Soccer Club - U10 Rowdies | 21856 | TBD |
--
|
--
| A4 vs A2 | Laurel Highlands - Green Machine | vs. | East Allegheny Lightning | 21859 | TBD |
--
|
--
| A7 vs A8 | Kodman U9B - Plum United | vs. | Penn Trafford--U10 Boys--Caruso | Bracket - Thursday, May 16, 2019Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 21857 | TBD |
--
|
--
| A5 vs A1 | MFC Rockets - U10B | vs. | Connellsville Soccer Club - Gregg | Bracket - Sunday, May 19, 2019Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 21863 | TBD |
--
|
--
| A2 vs A5 | East Allegheny Lightning | vs. | MFC Rockets - U10B | 21864 | TBD |
--
|
--
| A3 vs A4 | Indiana Red Hawks | vs. | Laurel Highlands - Green Machine | 21861 | TBD |
--
|
--
| A9 vs A7 | Pgh Dynamo - B2009-Hoyos | vs. | Kodman U9B - Plum United | 21860 | Kendi Field | 12:00 PM | 1 | A10 vs A8 | Scottdale Soccer Club - U10 Rowdies | vs. | Penn Trafford--U10 Boys--Caruso | 21862 | Shallenberger Sportsplex | 01:00 PM | D | A1 vs A6 | Connellsville Soccer Club - Gregg | vs. | Murrysville - B10 - Lucas | Bracket - Tuesday, May 21, 2019Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 21851 | Bushy Run | 07:15 PM | 3 | A8 vs A6 | Penn Trafford--U10 Boys--Caruso | vs. | Murrysville - B10 - Lucas | Bracket - Tuesday, May 28, 2019Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 21840 | TBD |
--
|
--
| A10 vs A6 | Scottdale Soccer Club - U10 Rowdies | vs. | Murrysville - B10 - Lucas | Bracket - Sunday, June 02, 2019Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 21865 | TBD |
--
|
--
| A4 vs A10 | Laurel Highlands - Green Machine | vs. | Scottdale Soccer Club - U10 Rowdies | 21866 | TBD |
--
|
--
| A5 vs A3 | MFC Rockets - U10B | vs. | Indiana Red Hawks | 21868 | TBD |
--
|
--
| A7 vs A1 | Kodman U9B - Plum United | vs. | Connellsville Soccer Club - Gregg | 21869 | Bushy Run | 12:00 PM | 3 | A8 vs A9 | Penn Trafford--U10 Boys--Caruso | vs. | Pgh Dynamo - B2009-Hoyos | 21867 | Murrysville | 12:30 PM | LT1 | A6 vs A2 | Murrysville - B10 - Lucas | vs. | East Allegheny Lightning | Bracket - Saturday, June 08, 2019Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 21858 | Murrysville | 02:00 PM | LT1 | A6 vs A9 | Murrysville - B10 - Lucas | vs. | Pgh Dynamo - B2009-Hoyos | Bracket - Sunday, June 09, 2019Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 21870 | TBD |
--
|
--
| A10 vs A9 | Scottdale Soccer Club - U10 Rowdies | vs. | Pgh Dynamo - B2009-Hoyos | 21872 | TBD |
--
|
--
| A2 vs A7 | East Allegheny Lightning | vs. | Kodman U9B - Plum United | 21873 | TBD |
--
|
--
| A3 vs A6 | Indiana Red Hawks | vs. | Murrysville - B10 - Lucas | 21874 | TBD |
--
|
--
| A4 vs A5 | Laurel Highlands - Green Machine | vs. | MFC Rockets - U10B | 21871 | Shallenberger Sportsplex | 01:00 PM | C | A1 vs A8 | Connellsville Soccer Club - Gregg | vs. | Penn Trafford--U10 Boys--Caruso |
|
|
| |
| |
| | |
|